Paykasa Satın Alma

Paykasa Satın Alma

Paykasa satın alma

Paykasa satın alma

Alternatif ödeme gereçleri arasında yer alan paykasa, sanal ortamda alış veriş yapma veya sanal ortamda ödeme yapma anlamına gelmektedir. Bu sistemin kullanılmasında bankalar ve bankaların sunduğu hizmetler tamamen devre dışı kalmaktadır. Harcamalar esnasında, yöntemin kullanılması banka ile ilgili olmayıp, kart satın alım işlemlerinde ödenen miktarlar ile ilgilidir. Paykasa satın al işlemlerinde bahsedilen ön ödeme ifadesi bu işlemden meydana gelmektedir. Satın almak için ucuz paykasa al gibi güvenilir paykasa sitesi ile irtibata geçmek önemlidir.

Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Yetkili temsilciler tarafından belirlenen miktarlarda paykasa kart al işlemini yapabilirsiniz. Satış işlemleri, yetkili temsilcilerin siteleri üzerinden ve canlı destek hatlarından gerçekleşmektedir. İrtibat kurmanız halinde size gereken tüm bilgiler detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Fiyatlar, kullanım esasları, bozdurma işlemleri, kullanılacak alanlar şeklindeki tüm bilgiler, detaylı olarak sizlere aktarılacaktır.

Almak istediğiniz paketin karşılığı olan Türk lirası hesaplanarak, size bildirilecek ve ödemeyi hangi metot ile yapmak istediğiniz sorulacaktır. Ödeme yöntemleri arasında, kredi kartı ve banka havalesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Hangi yöntemi seçer iseniz seçin, kişisel bilgileriniz ile banka hesap bilgileriniz, yetkili temsilci ile sizin aranızda kalacak ve üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödeme işlemini yaptıktan sonra, kartın oluşturulması aşamasına geçilecektir. Bu işlem maksimum 5 dakika sürmektedir. Belirlenen süre sonunda, paykasa kart oluşturulacak ve elde edilen şifre sizlere iletilecektir. Şifreye sahip olmanız, kullanılabilir ve aktif olan bir kartınızın bulunduğu anlamına gelecektir. Bu aşamadan sonra, tek kullanımlık olan kartınızı, alış verişlerinizde ya da para gönderme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Tek Kullanımlık mıdır?

Yapmış olduğunuz paykasa al işleminden sonra, elde ettiğiniz şifre tek kullanımlık bir şifredir. Bu hususu unutmamanız son derece önemlidir. Taksitli alış veriş yapma gibi bir şansınız ya da kartınızda bulunan parayı birden fazla alış verişte kullanmanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bu neden ile alış verişlerinizde kartınızın tek kullanımlık olduğu gerçeğini göz ardı etmemelisiniz. Kartın kullanımı son derece kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, sitelerin ödeme yöntemlerini incelemek, paykasanın bu ödeme yöntemleri arasında olduğunu tespit etmektir. Eğer bulunuyor ise, alış verişinizden sonra ödeme seçeneği olarak paykasanın seçilmesi ve ödeme formuna yetkili temsilci tarafından verilen pin kodunun girilmesi yeterlidir.

 

Paykasa Satın Alma

Son düzenlenme: 18 Şubat 2016 Düzenleyen: admin

6 Comments

 1. Cevapla

  Sürekli alışveriş yapabileceğim güvenilir ve hızlı bir sitesiniz.
  Kod yüklemeden havale yapmama kadar yardımcı olduğunuz için çok memnun kaldım
  uzman ekibinize teşekkürler aynı kalitede devam etmenizi rica ediyorum 🙂

 2. Hayriye Tatar

  Cevapla

  Verdiğiniz hizmet gerçekten iyi ve yapmış olduğum alışverişlerde ilk başlarda çekinsem de sağladığınız destek bu korkumu yenmemi sağladı. Güvenilir ve kaliteli hizmetinizle devam etmenizi rica ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

 3. Cem Yakı

  Cevapla

  Gösterdiğiniz ilgi ve sıcak kanlı yaklaşım sayesinde çekincemi önleyip güvenimi kazandınız. Sizlerle olan alışverişim devam edecektir teşekkürler kolay gelsin

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir