Paykasa Müşteri Hizmetleri

Paykasa müşteri hizmetleri; ön ödemeli sisteme dahil olmak istiyor ve bu sistemin kullanımı ile avantajları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz, yetkili temsilcilerin paykasa müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz.

Sizlere en güvenilir bilgileri aktarmak, en ekonomik bedelleri ile kart sunmak ve her türlü sorunuza cevap vermek maksadı ile kurulan müşteri hizmetleri, 7/24 anlayışı ile çalışan yardımcılardır. Tüm işlemler müşteri hizmetleri aracılığı işle yerine getirilmekte olup, güvenli alış verişin temsilcileri olarak da görülmektedirler. 

Paykasa Müşteri Hizmetleri Ne İşe Yarar?

Paykasa müşteri hizmetleri, kartın satın alınmasından kullanılmasına, bozdurulmasından çalınmasına kadar her alanda hizmet veren destek hatlarıdır. Her hangi bir paykasa kart paketini satın almak istediğinizde, işlemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile yerine getirmek zorundasınız.

Kartların tanıtımları, bedelleri, kullanım esasları güncel kur üzerinden satış işlemleri ve bozdurma işlemleri gibi tüm konularda ihtiyaç sahiplerinin tek muhatabı paykasa müşteri hizmetleridir. Kart satın almaya karar verdiğinizde öncelik ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz. Bu birim üzerinden kart bedellerini ve ödeme yapacağınız para birimine göre döviz kuru ödeme işlemlerini öğrenmeniz gerekmektedir. Her hangi bir pakete karar vermeniz halinde müşteri hizmetleri size, ödeme yapmanız gereken hesap numaralarını iletecektir. Ödemeyi yapıp yapmadığınız müşteri hizmetleri tarafından kontrol edilecek ve ödeme işleminin gerçekleştiği kontrol edilince yine müşteri hizmetleri tarafından sizlere pin kodu gönderilecektir. Pin kodunun size ulaşmasından sonra, kartın kullanımı hakkında bilgilendirme yapılacak ve her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmanız durumunda tekrar irtibata geçebileceğiniz bildirilecektir.

Aynı şekilde her hangi bir neden ile kartınızı kullanamamış iseniz ve kart içerisinde bulunan parayı geri almak istiyor iseniz, muhatap olacağınız birim yine müşteri hizmetleridir. Bozdurma işlemi olarak ifade edilen bu uygulama müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleşecektir.

Yetkili temsilciler tarafından kurulan bu birimler haftanın her günü ve günün her saati hizmet vermektedir. En ufak bir sorun ile bile karşılaştığınızda tereddüt etmeden müşteri hizmetlerine ulaşmalı ve yardım talep etmelisiniz. Bu birimlerin kurulmasının nedeni, diğer tüm hizmet sunucularında ya da malzeme satıcılarında olduğu gibi, ihtiyaç sahiplerinin her türlü sorununa çözüm bulmaktır. Bir yetkili temsilcinin işini ciddi yaptığının ve müşterilerine değer verdiğinin en büyük göstergesi site içeriğinde kurulmuş olan ve sürekli aktif halede bulunan müşteri hizmetleridir.

Paykasa Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Paykasa müşteri hizmetleri olarak kurulan birim, 7 gün 24 saat anlayışına göre hizmet veren bir birimdir. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilmek için her hangi bir gün ve saat kısıtlaması yapılmamıştır. İstenilen her saatte ve yardıma ihtiyaç duyulan her konuda müşteri hizmetleri ile irtibata geçilebilir ve sorunlar hakkında çözüm yolarlına başvurulabilir.

Paykasa kartlar hakkında her türlü bilgiye sahip olan konusunda uzman profesyonel personelden meydana gelen müşteri hizmetleri her zaman çözüm odaklı çalışan bir hizmet anlayışı içerisinde yer almaktadır. Bu birim sadece paykasa kart satım işlemlerinde değil, satım sonrası anlarda da hizmet vermek maksadı ile kurulmuş olan bir destek hattıdır.

Müşterileri ile diyalog halinde olan sorunlarına ya da sorularına en kısa sürede ve en güvenilir şekilde cevap veren paykasa müşteri hizmetleri deneyimlerini ihtiyaç sahiplerine aktaran aralıksız çalışan hizmet sunucularıdır. Müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen paykasa kart sahipleri ya da paykasa kart almayı düşünen şahıslar, site ana ekranına giriş yapmalı ve ekranın sağ alt kısmında bulunan canlı destek olarak da ifade edilen bölümü işaretlemelidir. İlgili haneyi işaretlediğiniz anda yeni küçük bir ekran açılacak ve paykasa müşteri hizmetleri sorunlarınıza ya da sorularınıza çözüm bulmak maksadı ile sizleri karşılayacaktır. İrtibat bilgilerinizi ve mesajınızı girdiğiniz anda anında cevap alma şansına sahip olacaksınız.

 

Paykasa Müşteri Hizmetleri

Son düzenlenme: 15 Nisan 2016 Düzenleyen: admin

1 Comments

  1. zekai kirişçi

    Cevapla

    Merhabalar sitenize ilk girdiğimde verdiğiniz destek ve bilgi sonucu aşıladığınız güven ve iltimas iyi bir izlenim bıraktı ve bundan sonraki alımları sitenizden güvenli bir şekilde devam edeceğim. Destekleriniz için çok teşekkür ederim bu şekilde devam etmeniz dileğiyle. İyi Çalışmalar.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir