Paykasa ile Masrafsız Para Gönderme

Paykasa ile Masrafsız Para Gönderme

Sanal kartlar bir diğer değişle ön ödemeli kartlar tek kullanımlık olmaları nedeni ile herhangi bir kimlik bilgisi verilmeden satın alınabilmektedir. Bir döneme damgasını vuran kontör karları sistemi ile aynı işleyişe sahip olan, ancak onlardan farklı olarak basılı bir hali bulunmayan kartların başka bir kişiye devri de mümkündür. Bu devir işlemi aslında bir anlamda Paykasa ile masrafsız para gönderme işlemi anlamına gelmektedir. Para gönderme için yapılması gereken ise gayet basittir. kartı satın alan kişi kartı eğer hiç kullanmamış ise, karta ait olan 16 haneli pin kodunu para göndermek istediği kişiye iletmesi ile gerçekleşecektir. Karşı taraf bu pin kodunu isterse internetten alışveriş yaparak, oyun türü sitelerde ödeme yapmak için veya bayiler aracılığı ile bozdurarak kullanabilmektedir. Bozdurma işlemi için genel olarak satın alma işleminin sağlandığı bayinin tercih edilmesinde fayda vardır. Ancak bayi bozdurma işlemi sağlamıyor ise, başka bir bayi üzerinden işlem sağlanmalıdır.

Paykasa Bozan Bayiler

Özellikle ürün alışverişlerinde geri iade, değiştirme ve garanti gibi özel hizmetlerin yer alıyor olması dikkat edilen bir unsurdur. Bu sayede ürünle ilgili bir sorun yaşandığında bir muhatap bulmak veya hizmet alabilmek mümkün olabilmektedir. Aynı durum Paykasa satın alma işleminde de geçerlidir. Satın alınan kartın kullanılmaması durumunda geri iadesinin yapılabilmesi müşterilerin en çok rağbet gösterdikleri hizmetlerin başında gelmektedir. Paykasa bozan bayiler genel olarak yetkilendirilmiş gerçek bayilerdir. Satın alma işlemi gibi bu işlemde de komisyon üzerinden işlem yapıldığından her bayi farklı fiyatlar üzerinden bozdurma işlemi kabul etmektedir. Tüm Paykasa işlemlerinde tercih edebileceğiniz güvenli bayilerden biri de www.paykasakartal.gen.tr adresidir.

Paykasa Kalan Bakiyeyi Geri Alma

Paykasa kalan bakiyeyi geri alma işlemini gerçek olarak sağlamayan bir kart sistemidir. Ancak bazı bayiler insiyatif kullanarak bu tür işlemler yapmaktadır. Bu hizmeti talep ederken internet üzerinde satış yapan Paykasa siteleri arasında güvenilmeyen adreslere dikkat edilmelidir. Zira her sektörde olduğu gibi bu sektörde de illegal durumlar yaşanması muhtemeldir. Kartın kalan bakiyesini iade edeceğiz bilgisini aktarıp banka bilgilerinizi talep etmeleri gibi olası durumlara itimat etmemenizi öneriyoruz. Yetkili ve asıl bayiliği bulunan www.paykasakartal.gen.tr müşteri haklarına saygılı bayilerden biri olarak hizmet alabileceğiniz güvenli bir adrestir.

Paykasa Kart Çeşitleri

Ülkemizde paykasa kart yabancı para birimleri üzerinden satılmaktadır. Bu satış esnasında o anlık kura istinaden işlem yapılmakta ve ödeme bu şekilde talep edilmektedir. Kartlar içerisinde bulunan tutar farklılaştığından Paykasa kart çeşitleri de oldukça değişmektedir. Küçük tutarlardan daha yüksek tutarlara tırmanan Paykasa kartların kulanılacağı sitelerde yine o anlık kura göre işlem kabul ettiğinden satın alınma esnasında bu işleyiş mutlaka göz önünde bulundurularak satın alma işlemi sağlanmasında fayda vardır.

 

Paykasa ile Masrafsız Para Gönderme

Son düzenlenme: 9 Ocak 2017 Düzenleyen: admin

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir