Paykasa Bozdurma Nerden Yapabilirim

Paykasa Bozdurma Nerden Yapabilirim

Paykasa Bozdurma Nerden Yapabilirim

Paykasa Bozdurma Nerden Yapabilirim

Alışverişlerin giderek mağazalar yerine internetten yapılır hale gelmesi firmalarında sanal mağazalar oluşturmasına neden oldu. Özel indirim fırsatları, internet üzerinden alışverişlere özel ürünler ve daha birçok cazip imkanlar sağlayarak gerek iş yükü, gerekse daha kolay ulaşılır olan internet mağazalarına müşterileri çekmektedirler. Bu sistemin en güzel yanı kapıya kadar gelmesi ve zahmetsiz olmasıdır. Binlerce ürünün ve firmanın birkaç tıkla ulaşılabildiği internet dünyasında kişiler gerçek kimlikleri ile ancak alışveriş yapabilmektedir. Bunun nedeni ise ödeme konusundaki banka ile olan teyitleşmedir. Bu teyitleşme mümkün mertebe sitenin üzerinden direk bankaya bağlantı kurulması ile gerçekleşmektedir. Bu durumu illegal olarak ihlal eden kişiler veya internet siteleri ise dönen çarkın çürük elmaları olarak tabir edilmektedir. Bu olumsuz faktörler kişileri kimliklerini gizleyerek ödeme yapabilecekleri yöntemlere yönlendirmektedir. Güvenli ödeme yöntemlerinin başında ise Paykasa gibi sanal kartlar gelmektedir. Alışverişleriniz için satış sitesimizi ziyaret edebilirsiniz.

Paykasa ile alışveriş yaparken kişisel istenmez

Paykasa kart tek kullanımlık bir karttır. Her ne kadar kart olarak tabir edilse de sadece 16 haneli bir pin kodudur. Bu pin kodunun satın alınma işlemi de kendisi gibi sanal olarak gerçekleşmektedir. Kısacası bir satış mağazası bulunmayan Paykasa kart internet üzerinde yer alan bayiler üzerinden satın alınabilmektedir. Satın alınmasının yanı sıra Paykasa bozdurma işlemi de yine internet üzerindeki bayilerden sağlanmaktadır. Paykasa bozdurma işlemindeki asıl amaç uzun süre kullanılmayı düşünülmeyen kartların nakite çevrilmesidir. Diğer bir sebep ise tek kullanımlık olan ve kalan miktarın yeniden kullanılması mümkün olmayan kartta kalan miktarın geri alınması içindir. Para gönderme yöntemi olarak da tercih edilen paykasa pin kodunun iletildiği kişi tarafından bayiler aracılığı ile Paykasa bozdurma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bozdurma sırasında komisyonlar

Bozdurma işlemi sırasında bayilerden bazıları komisyon talep edebilmektedir. Bu durumda hiçbir illegal durum yoktur. Paykasa ile alışveriş yaparken kişisel bilgi aktarılmamasının yanı sıra herhangi bir banka hesap bilgisi de girilmesine gerek yoktur. Sadece 16 haneden oluşan numaraların girilmesi tahsilat işleminin başarıyla gerçekleşmesini sağlayacaktır. Kartlarda oluşan herhangi bir sorun veya kart numarası ile ilgili bir problem olduğunda mutlaka Paykasa kartın satın alındığı bayi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Paykasa gibi birçok sanal kart dünya üzerinde sıklıkla kullanılmaktadır. ülkemizde en yaygın olanı Paykasa olup günden güne kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Paykasa’nın avantajları saymakla bitmez. Bir ücret ödemeden para gönderebilme, güvenle alışveriş yapabilme, kişisel bilgileri paylaşmaya gerek duyulmaması, çalınma veya kaybolma riskinin olmaması ve daha birçok saymadığımız özellik bu denli sık kullanılmasının nedenleridir. Oyun sitelerine para yatırmak isteyenler de kişisel ve banka bilgilerini vermemek için Paykasa’yı tercih ederler ve bu sayede kendi özel bilgilerini güvence altına alırlar. Giderek yayılan paykasa kullanımında güvenlik, kolaylık ve avantajlı alışveriş her zaman mümkündür.

Paykasa Bozdurma Nerden Yapabilirim

Son düzenlenme: 6 Ocak 2017 Düzenleyen: admin

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir