Paykasa ile Masrafsız Para Gönderme

Paykasa ile Masrafsız Para Gönderme

Sanal kartlar bir diğer değişle ön ödemeli kartlar tek kullanımlık olmaları nedeni ile herhangi bir kimlik bilgisi verilmeden satın alınabilmektedir. Bir döneme damgasını vuran kontör karları sistemi ile aynı işleyişe sahip olan, ancak onlardan farklı olarak basılı bir hali bulunmayan kartların başka bir kişiye devri de mümkündür. Bu devir işlemi aslında bir anlamda Paykasa ile masrafsız para gönderme işlemi anlamına gelmektedir. Para gönderme için yapılması gereken ise gayet basittir. kartı satın alan kişi kartı eğer hiç kullanmamış ise, karta ait olan 16 haneli pin kodunu para göndermek istediği kişiye iletmesi ile gerçekleşecektir. Karşı taraf bu pin kodunu isterse internetten alışveriş yaparak, oyun türü sitelerde ödeme yapmak için veya bayiler aracılığı ile bozdurarak kullanabilmektedir. Bozdurma işlemi için genel olarak satın alma işleminin sağlandığı bayinin tercih edilmesinde fayda vardır. Ancak bayi bozdurma işlemi sağlamıyor ise, başka bir bayi üzerinden işlem sağlanmalıdır.

Paykasa ile Masrafsız Para Gönderme

Son düzenlenme: 9 Ocak 2017 Düzenleyen: admin

Paykasa Satın Alma

Paykasa Satın Alma

Paykasa satın alma

Paykasa satın alma

Alternatif ödeme gereçleri arasında yer alan paykasa, sanal ortamda alış veriş yapma veya sanal ortamda ödeme yapma anlamına gelmektedir. Bu sistemin kullanılmasında bankalar ve bankaların sunduğu hizmetler tamamen devre dışı kalmaktadır. Harcamalar esnasında, yöntemin kullanılması banka ile ilgili olmayıp, kart satın alım işlemlerinde ödenen miktarlar ile ilgilidir. Paykasa satın al işlemlerinde bahsedilen ön ödeme ifadesi bu işlemden meydana gelmektedir. Satın almak için ucuz paykasa al gibi güvenilir paykasa sitesi ile irtibata geçmek önemlidir.

Paykasa Satın Alma

Son düzenlenme: 18 Şubat 2016 Düzenleyen: admin

Ucuz Paykasa Kart Al

Paykasa Kart Almanın Kolay Yolu

Paykasa-kart-almanin-kolay-yolu

İnternette yapılacak alışverişler için insanlar genellikle ilk başta güvenlik stratejisini ön planda tutsa da, yine de bu konuda en ekonomik alanların araştırmanın yapılmasını istiyorlar. Sanal dünyanın pazarlarında kullanılan her türlü alışveriş seçenekleri arasında en uygun ve ucuz paykasa kart al uygulaması yine firmamız garantisi altında sizlere ulaştırılmaktadır. Her türlü güvenlik sistemlerinin son hızla güncelleştiği, her türlü alışveriş alanlarında hızla yayılan bu uygulamayı artık sitlerde bir tek paykasa kart alımını gerçekleştirerek tamamlayabilirsiniz. Özel hazırlanan uygulamalar ile size sunulmakta olan güvenlik sistemleri sayesinde, internetteki ücretli oyunları kolaylıkla ulaşılabilir bir hale getirebilirsiniz. Güvenliğiniz için uygulamamını kesinlikle ihmal etmeyiniz.

Ucuz Paykasa Kart Al

Son düzenlenme: 24 Ocak 2016 Düzenleyen: admin