Paykasa Müşteri Hizmetleri

Paykasa müşteri hizmetleri; ön ödemeli sisteme dahil olmak istiyor ve bu sistemin kullanımı ile avantajları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz, yetkili temsilcilerin paykasa müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz.

Sizlere en güvenilir bilgileri aktarmak, en ekonomik bedelleri ile kart sunmak ve her türlü sorunuza cevap vermek maksadı ile kurulan müşteri hizmetleri, 7/24 anlayışı ile çalışan yardımcılardır. Tüm işlemler müşteri hizmetleri aracılığı işle yerine getirilmekte olup, güvenli alış verişin temsilcileri olarak da görülmektedirler. 

Paykasa Müşteri Hizmetleri

Son düzenlenme: 15 Nisan 2016 Düzenleyen: admin

Paykasa Kart Satış Noktaları

Paykasa Kart Satış Noktaları

Gelişen teknoloji ile birlikte, alış verişlerde yapılan ödeme şekillerinde de farklı seçenekler gündeme gelmeye başlamıştır. Genel olarak nakit para, kredi kartı ya da banka kartı kullanan bireyler, gün geçtikçe bu alışkanlıklarından vazgeçmeye başlamış ve alternatif ödeme araçları için arayışlara girişmişlerdir.

Nakit taşımak istemeyen ya da bankaların vermiş olduğu kredi kartlarını her hangi bir neden ile kullanmak istemeyen bireyler için, kurtarıcı olarak piyasaya sürülen paykasa kart, klasik ödeme anlayışını geride bırakmıştır. Paykasa kart her şeyden önce, tek kullanımlık bir hesap olarak görülmelidir. Bu yeni nesil ödeme aracında kredi kartı bilgileri ya da nakit para gibi bir sistem yer almamakta olup, tüm işlemler paykasa kart satış noktaları tarafından verilen pin kodları ile gerçekleşmektedir. Çoğu kesim tarafından pin kodu olarak bilinen ve rastgele rakamsal değerlerden oluşan anahtar, şifre olarak isimlendirilmektedir.

Paykasa Kart Satış Noktaları

Son düzenlenme: 10 Şubat 2016 Düzenleyen: admin